banner-top

Partnerzy


Mostostal Warszawa

Mostostal Warszawa to jedna z największych firm budowlanych w Polsce. Mostostal Warszawa najczęściej występuję w roli generalnego wykonawcy we wszystkich kluczowych sektorach rynku budowlanego zarówno w kraju, jaki za granicą. Firma ma ogromne doświadczenie w tworzeniu konstrukcji stalowych i instalacji technologicznych dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego.

Athenasoft

Athenasoft to wiodący producent oprogramowania dla budownictwa na polskim rynku. Firma dostarcza systemy informatyczne przeznaczone do kosztorysowania oraz programy wspomagające zarządzanie procesami inwestycyjnymi. Najbardziej znanymi produktami Athenasoft są programy do kosztorysowania NORMA (Norma Standard, Norma PRO, Norma Expert).

ABCAD

ABCAD specjalizuje się w profesjonalnym szkoleniu z zakresu komputerowego wspomagania projektowania. Firma jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym oraz Autoryzowanym Centrum Certyfikacji firmy Autodesk. ABCAD prowadzi certyfikowane szkolenia z programów takich jak AutoCAD, Robot Structural, Revit Structural.

ELPRO

ELPRO jest specjalistycznym ośrodkiem kształcenia zawodowego. Firma przeprowadza certyfikowane szkolenia z oprogramowania komputerowego wykorzystywanego w branży budowlanej. Dzięki ELPRO można podnieść swoje umiejętności w takich programach jak: AutoCAD, Robot Structural, Revit Structural, ArCADia TERMO, Norma Pro. W tym roku firma dla studentów SGGW którzy odwiedzą stoisko i wypełnią ankietę przygotowała bony szkoleniowe z rabatem -55% na kursy komputerowe z aktualnej oferty ELPRO.Menard

Menard to kompleksowe rozwiązania w zakresie wzmacniania podłoża, fundamentowania specjalnego oraz remediacji zanieczyszczonych gruntów i wód od projektu do realizacji. Menard Polska należy do grupy Soletanche Freyssinet wchodzącej w skład konsorcjum Vinci.Keller

Keller Polska należy do Firmy Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Są wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki, notowanym na Giełdzie Londyńskiej. Firma Keller istnieje od 1860 roku i aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji i Australii - łącznie w ponad 40 krajach świata.

Pozostali wystawcyF.B.I. F.B.I. Skanska CFE Fundamental Group MTM DIGITAL